Praktyczne, szybkie oraz niezniszczalne pojazdy. Samochody niezwyczajne, małe, mające wprost opływowy kształt ciała, mające radioodtwarzacze CD. Machiny zwinne, o dużej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, żeby podnieść uciechę dzisiejszego człowieka. Udoskonalanie samochodów odbywa się od chwili patentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w aktualnych okresach samochody elektryczne lub też AppRadio. To wozy, którym wystarczy jedynie tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu i pozostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy mogą przejechać wyłącznie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie auta mogą zatrzymać się na środku autostrady, czy odwrotnie – pustego gruntu, albowiem po prostu się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są także innowacyjne wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a w takim razie i prawa jazdy. Takie machiny zostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o szybujących autach, w jakich głośniki i subwoofery to podstawa. To ogólne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się wynaleźć sposób i opatentować takie samochody? To z pewnością byłoby wspaniałe doświadczenie dla miłośników aut i normalnych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są też akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach dawnych wiedzieli, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy i nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez dużo godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla witalności. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały przeróżne pierwotne wozy.

produkty pioneer

pioneer

dodatki do nawigacji pioneerGłośniki z serii TS-G

głośniki koaksjalne